Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Фата - традиційна деталь весільного образу і, незважаючи на те, що зараз багато дівчат віддають перевагу розпущеним локонам або просто акуратній зачісці, шарм і ніжність фати ще ніхто не відміняв. Сьогодні ми поділимося з Вами рекомендаціями, як правильно підібрати фату до весільної сукні, щоб вона гармоніювала з сукнею і при цьому доповнювала Ваш образ. Найважливіше правило - вибирайте фату після того, як визначилися з весільним платтям.

Як вибрати фату під плаття

Фата повинна гармоніювати з сукнею за стилем, кольором і обробці, але може відрізнятися за формою:

  • чим суворіше крій сукні, тим пишніше і об'ємніше фату можна собі дозволити;
  • і навпаки - до пишного, багатому по обробці сукні необхідна більш скромна фата. Інакше ви ризикуєте загубитися у величезній кількості фатину, мережив, стрічок та стразів.

Можна вибрати і фату - шлейф, що ідеально поєднується з короткою фатою, яка утворює верхній ярус. Після урочистої церемонії довгий нижній шар можна зняти, а верхній залишити, тим самим зберегти цілісний образ нареченої весь вечір.

Головною і незаперечною умовою при виборі фати є її поєднання з весільним платтям:

  • якщо весільне плаття прикрашене драпіровками, воланами, квітами або рюшами, то слід вибрати просту фату;
  • для сукні елегантного стилю і строго покрою без великої кількості декору допускається як проста, так і мереживна, святкове фата.

Прикраси на фаті не обов'язково повинні відповідати прикрасам на плаття, головне завдання уникнути дисгармонії.

Багатоярусна фата

При виборі багатоярусної фати необхідно звернути увагу на верхній шар, який закриває обличчя. Його край повинен неодмінно перебувати на 2-3 см вище або нижче рівня декольте обраної сукні. Яруси можуть бути однакової або різної довжини. При цьому вони можуть поступово збільшуватися від лінії плеча і до талії.

Вибираючи фату, прикрашену по краю нешироким мереживом або ніжною вишуканою вишивкою, зверніть увагу на гармонійне поєднання фати з окремими деталями весільного плаття. Елегантно виглядає фата з невеликою аплікацією.

Яку фату вибрати: коротку, довгу ...

Коротка фата створює спокусливий і жіночний образ для нареченої. Фата середньої довжини - найбільш популярний сучасний варіант, який підходить практично до всіх силуетів суконь. Довга фата, прикрашена широкими мереживами, ідеально підходить для вінчання і підносить урочистість і граціозність в весільну церемонію. Ідеально підходить до сукні зі шлейфом.

Товары контента


Больше полезного контента