Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Galia Lahav представляє колекцію Couture Dancing Queen осінь-зима 2021

Колекція весільних суконь 2021 року було натхненна свободою самовираження через танець і рух. Названий на честь пісні ABBA «Dancing Queen» з Mamma Mia!


Колекція - це данина поваги художньому серця жінки, незалежного духу і волі. Робити власний вибір в тому, як вона себе уявляє.Колекція створена під впливом двох знаменитих балерин, що залишили слід в світі танцю - російська прима-балерина Анна Павлова і італо-аргентинська балерина / актриса Альба Арновий. У цій колекції представлені дві надихаючі жінки, жіночні, але сильні силуети в стилі балету.


Витончене рух представлено у всій колекції, від легких як повітря верхніх спідниць, від сумних спідниць до прозорих накидок і витонченої драпірування - все, що пропонує химерне почуття і відчуття свободи. Акцент робиться на великому обсязі без ваги традиційних тканин. І нові методи побудови листяних корсетів були використані, а також декольте в стилі балету, які переосмислюють бальне плаття, плісировані спідниці додають пачці сучасного вигляду. Інші деталі з класичного балету костюми включають відтінки рум'яно-рожевого, які додають глибину і об'ємність мереживам і вишивки, створені в нашому ательє багато мотивів взяті з балеті