Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Колекція ELIE SAAB Bridal 2021

Жвавий зелений сад затемнений розкішним білим цвітінням. Складена та зібрана у поведінці, кожна наречена випромінює класичну елегантність та скромну грацію. Незважаючи на те, що її погляди м’які і приборкані, вона врівноважена, світиться впевненістю, що вона є найбільш вражаючою та святкуваною з квітів.


Колекція ELIE SAAB Bridal 2021 знову з’являється з впевненістю, яка підсилює романтичну жіночність, суттєву для будинку Couture. Вічні силуети тонко переглядаються з витонченими деталями сучасного, вводячи класичну наречену в розширювальну привабливість сучасної жіночої.


Неперевершена, кожна весільна сукня рухається зі своїм виразним характером. Вишитий тюль органічно каскадує в струмливі шлейфи шовкової нитки та перлів. Квіткові аплікації з мережива та органзи, листя шифону та пелюстки делікатно танцюють на ретельно задрапірованих ліфах. Структуровані декольте підкреслені фірмовими крапками та блискітками в поєднанні з вишуканими бантами різного обсягу.Кожна сукня виліплена, щоб розкрити внутрішню музу нареченої. Драпірована балетна сукня без бретелей виконана в статуетці з урахуванням тафти, з відрізним плісированим болеро та плечовим макси-бантом для жінки, яка коливається між величністю чи скромністю. Химерний і мрійливий політ у великому коханому декольте, шаруватій бальній сукні. М’яка інтерпретація сукні-русалки з відкритою відкритою спиною призначена для делікатно спокусливих сирен, а асиметричне міні з над спідницею - для більш сміливих і диких. Білий ремінь ELIE SAAB та фігурні лінії талії додають останнього штриху, підкреслюючи красу жіночої натури.


Колекція ELIE SAAB Bridal 2021 пропонує не лише класичну красу та елегантність, вона надихає унікальністю, дозволяючи висвітлювати виразну особистість нареченої.