Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Елегантні весільні сукні Bridal Secret - моделі знаменитого британського бренду, що здобув світову популярність, завдяки поданням колекцій haute couture на світових подіумах високої моди. Кожна сукня відзначено відтінком англійської витонченості і легким витонченістю, властивим класичним фасонів. Дівчина, що віддає перевагу поряд Bridal Secret, вибирає ніжне жіночне плаття, що вражає красою оздоблення та якістю пошиття.

Особливості весільних суконь бренду Bridal Secret

Відмітна особливість колекцій модних дизайнерських суконь бренду Bridal Secret - акцентування уваги на красу тканин. Дизайнери використовують складну драпіровку з струмуючого шифону та органи, що надає поряд повітряну легкість. Є в лініях весільної моди і прямі моделі облягаючого силуету, і А-подібні сукні, і шикарні вбрання зі шлейфом. Ніжний текстиль декорується вишивкою, перлами, вставками з набивних мережив. Високим попитом користуються вантажні колекції, що відрізняються благородним дизайном.

Вибір сукні з колекції Bridal Secret по каталогу

Щоб спростити вибір весільної сукні в інтернет-магазині Novias, де представлені сотні різноманітних моделей, ми створили систематизований електронний каталог, що містить докладні описи брендових зразків. Фотографії наряду в різних ракурсах дають наочне уявлення про фасон і художній обробці.

Консультації дизайнера на примірці

В салоні «Новіас» передбачена примірка суконь і підгонка по фігурі. Крім того, тут можна вибрати відповідні прикраси та аксесуари, відповідні по стилю весільної сукні. На час примірки плаття буде підготовлено, і ви зможете не поспішаючи розглянути наряд, вислухати думку професійного дизайнера. У салоні багато моделей різних розмірів, тому завжди існує можливість змінити вибір - знайти ще більш стильне і оригінальне плаття.

Ми продаємо тільки справжні зразки від визнаних модельєрів, що само по собі є гарантією високої якості вироби.