Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Найлегші весільні сукні від Jenny Packham

Якщо при виборі весільного плаття для Вас має значення кількість титулів і популярність модельєра, то Jenny Packham - саме те, що Вам потрібно. Цю жінку називають королевою весільної моди. Кожна її колекція - вершина стилю і краси. Треба сказати, що весільні сукні Jenny Packham досить сильно відрізняються від вінчальних нарядів інших дизайнерів, при цьому вони завоювали цілу армію прихильниць у всьому світі.

«Родзинка» Jenny Packham

Основна особливість суконь цього дизайнера - силует. Вона відійшла від традиції створювати наряди з масивними, пишними спідницями, запропонувавши інший образ нареченої. Наречена від Jenny Packham теж ніжна, вишукана і елегантна, але при цьому їй властива справжня легкість, легкість, навіть якась ефемерність. Це неземна жінка, мало не летить над землею. Таке враження створюють легкі силуети, «летять» тканини, багатошаровість спідниць. Струмує шовк, невагомий шифон - все це робить колекції Jenny Packham неповторними і впізнаваними, і тому продаж весільних суконь Jenny Packham йде на ура в більшості країн світу.

Колекції останніх років

Якщо говорити про тих нарядах, які були створені за останні два роки, то вони ще раз демонструють унікальність стилю дизайнера. У 2015 році Jenny Packham представила колекцію, яку критики оцінили як дуже монотонну в плані колірної гами, при цьому вона вражає вишуканим дорогим декором (кристали, вишивка, паєтки), стриманими силуетами та великою кількістю легких тканин. У крої суконь цієї колекції вгадується грецький стиль.

А 2016 й рік порадував шанувальників Jenny Packham колекцією, що складається з двох напрямків. Одне з них відсилає нас в 20-30-ті роки ХХ століття, викликаючи в пам'яті образи Марлен Дітріх і Грети Гарбо. Тут гламур і шик, золотисті відтінки, декольте і дорогий атлас. Друге ж напрям - це ніжна і жіночна стилістика ампір - завищена талія, м'які обриси, драпірування.

Якщо Ви мрієте купити весільне плаття Jenny Packham - весільний салон Новіас із задоволенням запропонує Вам ексклюзивні моделі від цього дизайнера.