Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Весільні сукні Tarik Ediz White: унікальний крій, багатство структури

Вінчальні сукні від турецького модельного будинку Tarik Ediz продаються в 80 країнах світу. Популярність бренду пояснюється природженим талантом дизайнерів «бачити» святковий образ нареченої крізь призму норовливої ​​- особливою, - естетики. Весільні сукні Tarik Ediz White унікальні за своїм кроєм. Підкреслена стрункість, виразність ліній стегон, гармонійні декор ліфа - кожна модель наділена неповторною чуттєвістю, що не порушує кордонів моральності.

Створення блискучого образу нареченої - результат впровадження елітарних технік і матеріалів. Ательє використовує:

  • вишивку ручної роботи;
  • набивне мереживо;
  • натуральний шовк;
  • дорогоцінні камені і т.д.

Примірка, підгонка, вибір аксесуарів: все в одному місці

Ексклюзивні білі весільні наряди від Tarik Ediz чекають вас в колекції київського салону весільних та вечірніх суконь Novias. Вашій увазі пропонуються довгі моделі грецького «А-силуету», сукні-рибки, прямі фасони з глибоким розрізом уздовж ноги, з відкритою спиною. Багате оздоблення елементів - «візитна картка» бренду.

Образ нареченої гармонійний навіть в дрібницях. В онлайн-каталозі аксесуарів ви знайдете все необхідне для яскравого, індивідуального вінчального амплуа. Шарм і елегантність весільної сукні від Тарік Едіз відчутні вже під час примірки. Підгонка наряду точно по фігурі не порушить творчої ідеї фасону - про це подбають досвідчені стилісти нашого салону!