Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Плаття Zuhair Murad - витончений стиль аристократії

Ім'я легендарного ліванського дизайнера асоціюється зі світовим бомондом. Плаття Zuhair Murad неодноразово фігурували на фестивалях в Каннах, врученнях «Греммі» і «Оскара». Творіння мистецтва (а саме на таке звання претендують всі сукні Зухаір Мурад) виконані з властивою дизайнеру автентичної - манірної пристрастю. Вони здатні перевтілювати, насичувати, оспівувати!

В основі створення кожної нової колекції модельєра лежить неприборканий творчий порив, продиктований особливостями найтоншого - художнього бачення навколишнього світу. У вечірніх сукнях Zuhair Murad можна «знайти» не тільки відгомони емоційного ритму майстра. У них - імпульсивність думки, краса динаміки рухів, як невід'ємна частина створення одягу.

Zuhair Murad - сукні, що допускають як класичні методики побудови жіночого костюма, так і новаторські експерименти з:

  • кольором;
  • стилем;
  • довжиною;
  • техніками декорування;
  • структурою тканини.

Складна інженерія одних моделей змінюється природною простотою інших. Здається, що на подіумі відбувається не традиційний показ авторській лінійки іменитого метра, а справжнє, непередбачуване по динамічності шоу, кінцева мета якого - звеличити натуральну красу жіночого силуету, оспівати граціозність його ліній і форм!

Справжні сукні Зухаір Мурад - прийнятні ціни в салоні Novias

Завдяки фірмовій особливості крою, сукні від Зухаір Мурад важко сплутати з роботами інших дизайнерів. Незвичайні технології декорування, доступні тільки досвідченим і сміливим художникам, втілені в новітній колекції Haute Couture SS 2016, яка підкорила Париж в рамках Fashion Channel.

Каталог популярного в Києві салону Novias не міг обійти грандіозну презентацію істинно революційних творінь знаменитого кутюр'є. Тепер купити вбрання від Zuhair Murad за ціною, практично не перевищує їх собівартість, можна і в столиці України!

Фото-галерея https://novias-wedding.com.ua розкриває красу і неповторно нової модної колекції. Вибрати елегантне коктейльне або вечірня сукня Zuhair Murad бюст'є, А-силует, «русалку» зручно за розміром, з урахуванням:

  • особливостей фігури,
  • естетичних уподобань,
  • кольору і
  • структури тканини.

Презентована колекція вражає не тільки пишністю дизайну, але і якістю! Ми гарантуємо оригінальність, справжність кожного сукні від Зухаір Мурад, тому що дорожимо своєю репутацією так само, як і вашим іміджем.