Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Вечірні сукні Bridal Secret

Product filter
Бренд:
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання!
(050) 384 20 80
Написати

Вечірні сукні Bridal Secret, вперше представлені в 50-і роки минулого століття дизайнером Робертом Джеймсом, є яскравими зразками англійської благородного стилю, для якого характерна лаконічна стриманість декору і строга елегантність. Поєднання класичних традицій і сучасних тенденцій моди - відмінні риси англійського бренду. Дизайнер використав різні види обробки і фігурної драпірування, підкреслюють красу натуральних тканин. Первісна концепція бренду, заснована на стилі англійської моди, була збережена талановитими послідовниками.

Стильові особливості вечірніх суконь Bridal Secret

Кожен вечірнє вбрання індивідуальний по фасону і художнього оформлення, але абсолютно всі колекції Bridal Secret відзначені бездоганним смаком. Плаття знаменитої марки вибирають дами з хорошим смаком, які цінують природну красу, жіночність і романтичність образу. Наряди марки Bridal Secret зараховують до шедеврів дизайнерської моди і зразкам швейного мистецтва. Щороку модельєри представляють близько 100 моделей вечірніх та весільних суконь класу Lux, кожне з яких є вершиною авторської творчості.

Колекції Bridal Secret в салонах «Новіас»

У салонах «Новіас» представлені вечірні наряди з останніх модних колекцій. Н фото, представлених в електронному каталозі, можна детально розглянути обробку фасон, колірні відтінки. Ми надаємо можливість приміряти вбрання, отримати професійну консультацію щодо вибору аксесуарів і прикрас. При необхідності здійснюється коригування силуету таким чином, щоб плаття сиділо ідеально. Зателефонуйте заздалегідь, щоб ми підготувалися до примірці за участю стиліста. Вибираючи наш інтернет-магазин для покупки наряду, ви робить обґрунтований вибір! Гарантуємо, що в салонах Novias продаються тільки справжні моделі з популярних авторських колекцій