Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Вечірні сукні TADASHI SHOJI

Product filter
Бренд:
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання!
(050) 384 20 80
Написати

Дизайнерські сукні Tadashi Shoji - торжество розкоші, краси і натуральності

Коктейльні та вечірні сукні Tadashi Shoji підкорили світ незвичайної, чуттєвої природністю, властивою тільки елітарним нарядам. Закохані в сукні Tadashi «зірки» Голлівуду відмінно розбираються в істинних канонах краси, тому жодна «червона доріжка» не обходиться без впевненого променаду розкішної діви, одягненої в найостаннішу модель відомого американського кутюр'є.

Що ж робить сукні Tadashi унікальними? Властива тонким романтичним натурам особливість підсвідомого сприйняття краси натуралізму! Дизайнер, в жилах якого тече японська кров, немов чарівник, створює розривають стереотипи шедеври, зміщуючи акцент на силу естетики, а не штучність форм.

Tadashi - сукні, які шиються вручну і тільки з натуральних тканин, серед яких особливе місце займає найтонший шовк!

Унікальні техніки декорування підсилюють перевагу робіт Шоджі. У сукнях Tadashi присутній венеціанське мереживо, шантильї, а складність сюжетної вишивки взагалі нівелює досі обмежене, убоге сприйняття методик обробки.

Каталог ексклюзивних нарядів легендарного модельного будинку доступний і для українських модниць. Тільки останні роботи, і тільки в оригінальному поданні чекають вас на Саксаганського, 29 у Києві. Стилісти популярного модного салону подбали про смаки і бажання своїх клієнток, тому - зустрічайте дизайнерські сукні Tadashi Shoji на http://novias.ua

На відміну від європейського чи американського цінника, вартість презентованих в Novias моделей виключає накрутку за «зірковість» марки і інші маркетингові націнки: вся колекція презентована в лояльному ціновому діапазоні, а значить, доступна кожній леді. З питаннями вибору, примірки і оплати зверніться до нашого консультанта. Ми завжди готові до плідної співпраці, оскільки щиро поділяємо ваше прагнення бути чарівною!