Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Чорне вечірнє плаття в Києві від Новіас

У гардеробі кожної жінки має бути хоча б пара вечірніх суконь. І навіть якщо ви виходите у світ всього кілька разів на рік, необхідно періодично оновлювати свої наряди, замінюючи застарілі моделі на новіші і актуальні.

Must-have гардероба жінки - чорне плаття. При цьому неважливо, яким воно буде: коротким або довгим, приталеним або вільним, з додатковими деталями або без - вечірнє плаття чорного кольору є класикою і модним атрибутом. Незалежно від довжини, воно до цього дня залишається символом стилю, сексуальності, вишуканості.

Чорна тканина - ідеальний матеріал для експериментів з фасоном, дизайном і стилем вбрання. Ви можете вибрати традиційний, трохи приталений, силует або ж підібрати більш незвичайну модель з ноткою екстравагантності. А підбираючи аксесуари, зупиніться на тому ж чорному кольорі або зіграйте на контрасті, додавши червоний ремінь або білий клатч.

Зі свого боку скажімо, що наш салон не акцентує увагу тільки на класиці. У нас представлені найрізноманітніші чорні вечірні сукні, серед яких ви точно знайдете щось до душі. Ціна варіюється в залежності від наряду. Якщо ви не обмежені в бюджеті - вибирайте самі трендові новинки від знаменитих дизайнерів. Або ж рекомендуємо вам купити чорне плаття на випускний або на інший важливий вечір, яке максимально відобразить вашу індивідуальність!