Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Вечірні сукні Gatti Nolli: східна витонченість, європейська вишуканість

Ще два десятиліття тому про неповторною красою сукні Gatti Nolli можна було дізнатися виключно з розповідей нестримних естетів, що побували на модному показі в країнах Сходу. Незабаром роботи ліванського майстра, що представляє Будинок Марван Назраллах, підкорили модниць Західної Європи, довівши свою перевагу естетичною досконалістю - властивим тільки аристократичним, дизайнерських колекцій.

Сьогодні достеменно відомо, що вечірні сукні Gatti Nolli - це досконалість форм, ліній і фарб. У них є все, що змушує модного критика відійти від класичного сприйняття елегантності і дозволити власним фантазіям розігратися:

  • гармонійний симбіоз чорного і пурпурного, щільного і прозорого, короткого і довгого;
  • гра свободи крою спідниці і уявного присутності (тобто, фактичної відсутності) рукавів, спини;
  • легкість тканини, яка кидає виклик складного сюжетного декорування бісером;
  • ненав'язлива скромність - і одночасно ексцентричність, буйство образів, творча сміливість, ледь що межує зі стихійною творчої зухвалістю.

Новітня колекція суконь Gatti Nolli за доступною ціною представлена і в Україні - в модному салоні Novias, що по вул. Саксаганського, 29 у Києві. Різноманітність фасонів, кольорів і розмірів дозволяє втілитися заповітної мрії кожної нашої клієнтки: щоб виглядати від кутюр, досить відвідати нашу галерею!

Компетентну допомогу у виборі стильного вечірнього гардеробу надасть досвідчений консультант. Ми співпрацюємо тільки з офіційними представниками модних будинків, тому все, представлені на фото, моделі - з дизайнерських каталогів.