Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

У сузір'ї славетних на весь світ модельєрів, яскравими зірками сяють кутюр'є з Лівану. Серед них - і Gemy Maalouf, вечірні сукні якої полонять своєю розкішшю і оригінальністю. Новаторські ідеї модельєра викристалізувалися в філософію: індивідуальність, перфекціонізм, неординарність.

Тому, якщо ви шукаєте новий, неповторний силует і, в той же час, виключно красивий наряд, - погортайте каталог суконь Gemy Maalouf. Фото і ціна їх переконають вас у правильності прийнятого рішення: надіти на важливе для вас подія казково красивий туалет цього дизайнера.

Чому Gemy Maalouf?

Тому що її творча фантазія безмежна!

Є такі майстри, для яких щодня створювати щось нове - просто життєва необхідність. Джемі Маалуф - одна з них. Головна мета цього модельєра - зробити жінку не тільки красивою, але і оригінальною. Вона прагне надати кожному вечірньої сукні своє «обличчя», і воно повинно бути нетиповим, можливо, навіть екстравагантним. Наприклад, в плаття Gemy Maalouf чарівно виглядала поп-діва Леді Гага.

Особливо добре виходить у модельєра змішувати стилі. Поєднання витончених мережив і металу, складних конструкцій і ажурі з квітковим малюнком, ультрамодних тенденцій і жорстких нижніх спідниць за типом старовинних кринолінів - все це дає дивовижний результат: надзвичайно жіночні і романтичні і одночасно сучасні наряди, які так полюбилися модницям.

Придивіться до моделей з останніх колекцій кутюр'є на сайті салону Novias https://novias-wedding.com.ua/. Ви можете купити прекрасні сукні Gemy Maalouf в Україні в цілому, і в Києві зокрема. Витримані в класичній колірній гамі або романтичних блакитному і рожевому, довгі і короткі, облягаючі або з пишною спідницею - різноманітність моделей дозволить вам обов'язково знайти плаття до душі!