Записатися на примірку
Українська
Примірка
 
Записатися на примірку

У призначений день і годину Вас чекатиме персональний консультант та майстер по підгонці. Ми зробимо все, щоб плаття сиділо ідеально, підкреслюючи всі достоїнства Вашої фігури. Чекаємо Вас на примірку!

Сукні в наявності
Сукні на індивідуальне замовлення
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання! (044) 287-21-29

Плаття Tarik Ediz: нова дизайнерська колекція вже в Києві!

Мовою моди сукні Tarik Ediz означають елегантність, витонченість і чуттєвість. Вразивши світові подіуми неперевершеними весільними нарядами, відомий турецький дизайнер не менш яскраво реалізував себе і в колекції вечірніх суконь. Tarik Ediz - бренд, що викликає захоплення навіть у консервативних критиків!

Техніка ручного «побудови» костюма відрізняє флагманські моделі популярного будинку ексклюзивної дамського одягу від виробів фірм-конкурентів. Сьогодні сукні Тарік Едіз представлені в елітарних салонах понад 80 країн світу - по ним звіряють «годинник моди» в Мілані, Парижі, Лондоні, Римі, Нью-Йорку!

Різноманітність технік крою, демократичність у застосуванні матеріалів, сміливі експерименти з декорування руйнують застарілі стереотипи щодо оцінки парадного гардероба. Леді, одягненої в сукню Tarik Ediz, властива особлива естетична природність. Ікона високої європейської моди доступна і українкам: нова колекція ексклюзивних вечірніх убрань Tarik Ediz за ціною виробника чекає вас по вул. Саксаганського, 29 у Києві - в салоні ексклюзивних нарядів Novias!

В основі створення чергової лінійки вечірніх нарядів лежить аргументоване прагнення дизайнера «дарувати жінкам щастя». Плаття Тарік Едіз важко охарактеризувати узагальнюючими фразами, оскільки кожна з моделей:

  • ексклюзивна;
  • оригінальна;
  • виконана в концепції унікального авторського задуму.

Дізнатися справжні сукні Tarik Ediz (тобто, відрізнити оригінальні вироби від непогано виконаних копій) можна за кількома важливими показниками:

  • використання аристократичних тканин і матеріалів;
  • складного сюжетного декорування, який передбачає інкрустацію каменями, вишивку, обробку стразами і бісером;
  • найвищій якості шва, з'єднань, переходів.

Розкішні вбрання від Tarik Ediz, ціни яких відрізняються доступністю, зручно вибрати точно за розміром, з урахуванням особливостей фігури, типажу, рис обличчя, творчої індивідуальності леді, а також домінуючого стилю в прикрасах і атрибутах.

Купити плаття Tarik Ediz з каталогу останньої - революційної - колекції модельного будинку допоможе досвідчений консультант. Рівень сервісу популярного київського салону відповідає європейським стандартам обслуговування, тому всі наші клієнти стають нашими друзями!