Київ, вул. Саксаганського, 31
+38 050 384 20 80+38 093 500 57 57
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 31

+38 050 384 20 80+38 093 500 57 57

Весільне взуття

Product filter
MP4510
Badgley Mischka
MP4807
Badgley Mischka
MP5233
Badgley Mischka
MP5233
Badgley Mischka
MP6210
Badgley Mischka
MP6701
Badgley Mischka
MP6701
Badgley Mischka
MP6915
Badgley Mischka
МР3914
Badgley Mischka
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання!
(050) 384 20 80
Написати

Весільні туфлі в Києві купити 

Вибір весільного взуття для нареченої за своєю важливістю стоїть на другому місці, поступаючись тільки весільній сукні. Цей елемент весільного вбрання відповідає не тільки за красу, а й за гарний настрій нареченої, якій належить провести весь день "на ногах" - стояти, ходити, танцювати.

Взуття для нареченої: перевага класиці

Основна модель - варіанти класичної "човники", елегантні та зручні для танців.

Основна модель - варіанти класичної "човника", елегантні та зручні для танців.

Традиційно стильний вигляд мають туфлі на високих підборах, які можуть бути повністю закритими або (літній варіант) мати відкриту п'яту чи носок.

Але і середній, і маленький каблук (модель "балетки") не роблять жіноче весільне взуття менш святковим. Зручний варіант - платформа, що надає туфлям стійкість навіть при дуже високих і тонких підборах.

Зручний варіант - платформа.

Зазвичай прийнято, щоб весільне взуття для нареченої було білим або кремових відтінків, у "тон" весільній сукні. Більшість модельєрів і наречених віддають перевагу цим кольорам. Але і класичний чорний, лаковий або такий, що імітує атлас чи оксамит, не видасться недоречним разом із сукнею, і як варіант на другий день урочистості.

Прикраси нареченої не будуть доречними разом із сукнею.

Прикрасою для весільних туфель слугують стрази і накладки з них; вишукані за формою і виконанням банти і квіти.

Хороше взуття на весілля для нареченої має бути тільки з натуральних матеріалів, в ідеалі - м'якої натуральної шкіри, основними перевагами якої є гігроскопічність і здатність розтягуватися за формою ноги.

Критерії правильного вибору

Іх три:

  • весільне взуття має гармоніювати з сукнею;
  • фасон взуття повинен вам подобатися і бути таким, до якого ви звикли;
  • взуття має бути дуже зручним.

Купуючи весільні туфлі - не експериментуйте, обирайте модель і висоту каблука, до якої звична нога, щоб не відчувати найменшого дискомфорту.

Весільне взуття неможливо "розносити" заздалегідь. Щоб уникнути натирання або здавлювання, які можуть з'явитися до кінця дня, зіпсувавши настрій і самопочуття, обирайте дизайнерські моделі з натуральної шкіри, виготовлені на хороших зручних "колодках".

Стильне і зручне весільне взуття можна купити в Києві в салоні Novias. Салон-магазин презентує великий вибір моделей взуття на весілля для нареченої відомих брендів, від провідних світових дизайнерів і за хорошою ціною, ознайомитися з якими можна на сайті. А вибравши відповідну модель - поспішіть в магазин на примірку!