Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Вечірні сукні

Product filter
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання!
(050) 384 20 80
Написати

Такий предмет гардеробу повинна мати кожна жінка, та не в єдиному екземплярі. Вечірні сукні в асортименті салону Novias - це величезний вибір стильного, красивого вбрання, що має прийнятну вартість. Їх можна одягати з багатьох випадків - вирушаючи на вечірку, в ресторан, на побачення, будь-який урочистий захід і т. д. Різноманітність колірних і дизайнерських рішень дозволяє вибирати прекрасні моделі жінкам різного віку та типів фігур.

Основні характеристики вечірніх суконь

Кожне вбрання оцінюється жінкою з погляду кількох важливих параметрів:

Розглядати всі параметри варто комплексно, оцінюючи в поєднанні між собою. Це дозволить знайти не лише гарну, а й стильну, гармонійну модель.

Види вечірніх суконь (Київ)

Їх слід враховувати під час вибору виробу. Вечірні сукні бувають такі:

Кожен вид вечірньої сукні має своє призначення, відповідно до якого потрібно робити вибір. Якщо цей критерій не враховувати, навіть найкрасивіше вбрання може виглядати безглуздо, недоречно, якщо надіти його з невідповідної нагоди.

Популярні сілуєти вечірніх суконь у Києві 2022

Всі наряди за формою крою поділяються на такі основні види:

За типом силуету жіноча вечірня сукня може бути і приталеним, що передбачає облягання форм. Такий фасон більш прийнятний для вечірок, походів у клуб, але потрібно врахувати, що він потребує ідеальної фігури.

Аксесуари для досконалості образу

Неправильно підібрані, вони здатні спотворити образ. Щоб він був бездоганним, скористайтеся такими порадами:

Гармонійний look той, у якому абсолютно кожна дрібниця доповнює одне одного. Правильний вибір аксесуарів дозволяє досягти цього.

Вечірні сукні у Києві в салоні Novias

Стильно, розкішно, помітно, привабливо – так вони мають виглядати. Але в гонитві за красою легко переборщити і замість ефектного вбрання придбати не дуже смачний. Такої помилки ніколи не припускаються клієнти салону Novias. В асортименті представлені лише найкращі моделі вбрання, виконані з точним дотриманням вимог вишуканого стилю та віянь моди.

Купити вечірню сукню у Києві в нашому салоні вечірньої моди можна за приємною ціною 2022, і вона стане гордістю гардеробу.

якщо ви вирішили надіти дорогу, масивну прикрасу або кілька таких, вибирайте класичну вечірню сукню без великої кількості декоративних елементів. Нехай будуть лаконічний крій та спокійний колір. Якщо робиться акцент на вбрання, можна підібрати до нього якісну біжутерію, але надіти тільки якийсь один вид – сережки, підвіска, браслет;

колір сумочки повинен ідеально гармоніювати з тоном вбрання. Вибирайте аксесуари без достатку декоративних деталей. Допустимо непомітне, лаконічне прикраса;

ідеальне взуття для вечірньої сукні – туфлі-човники на шпильках. Вибираючи їх, варто зробити ставку на класику, що стосується кольору. Бажано, щоб вона не була яскравою, але і від матових варіантів потрібно відмовитися.