Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Смілі дівчата вибирають оригінальні весільні плаття

Сміливі дівчата вибирають оригінальні весільні сукні

Вишукане біле, непередбачуване червоне, елегантне чорне весільну сукню ... Ось скільки їх! Кожна наречена із завмиранням серця вибирає для урочистого дня найрозкішніший наряд!

Сучасна колекція весільних суконь дуже цікава. Можна вибрати довге до підлоги плаття або короткий грайливе політиці, супервузькі, ідеально підкреслює фігуру, або велично пишне. Шикарні весільні сукні доповнюють схвильованість нареченої - ось чому саме ця дівчина в центрі уваги. Напевно, немає такої нареченої, яка б не бажала втілити в урочистому вбранні свої мрії і надії, радість і очікування ...

ніжна лілія

У даній статті ми зробимо короткий огляд оригінальних весільних суконь. І, звичайно ж, зупинимося, перш за все, на кольорі. Яким повинен бути колір весільного плаття? Традиційний (і улюблений багатьох наречених!) Колір весільного плаття - білий. Білий колір символізує чистоту і ніжність відносин, красу дівочих мрій, щирість і відкритість. Дизайнери одягу приділили чимало уваги відтінкам білого. Тепер можна вибрати сніжно білий колір з синюватим відтінком, молочний білий, колір слонової кістки, білий з відтінком рожевого або жовтого. Головне при виборі білого кольору весільного плаття враховувати, як колір буде гармоніювати з відтінком шкіри нареченої, кольору волосся і очей.

У білому - наречена, як ніжна лілія: велична, вишукана і граціозна.

Розкішна троянда

Оригінальні весільні сукні помітні в розкішному пишноті нарядів. Червоне весільну сукню, як правило, вибирають яскраві і впевнені в собі дівчата. Вони цінують вірність і красу відносин, але не бажають визнавати строгість традицій. Навіть в такому, як колір весільного плаття. Фасон наряду? Це вже грає другу роль. Адже червоний колір сам по собі дуже сильний і вражаючий. Бажано полегшити його простим фасоном, стриманими аксесуарами. А ось зачіска може бути під стать весільної сукні - яскрава, смілива, оригінальна. Головне, щоб наречена відчувала себе впевнено. І якщо її мрія - купити червоне весільну сукню, безсумнівно, вона вже заздалегідь спланувала, як буде захоплювати майбутнього чоловіка, дивувати своїх рідних і близьких, красуватися в сонмі наречених в білому.

У червоному - наречена, як розкішна троянда: по-королівськи чудова, яскрава і пристрасна.

Дика орхідея

Актуальна тенденція - чорне весільну сукню. Це колір досить стриманий і по-царськи елегантний. Чорний колір, безсумнівно, стоїть у ряду під назвою «Оригінальні весільні сукні». Здавалося б, такий колір повинні надавати перевагу екстравагантні характери ...

Провідні дизайнери чудесним чином представили пишність чорного кольору. Перш за все - зіграли на контрасті. Адже чорне весільне плаття не обов'язково повинне бути з цільної темної матерії. Дуже вигідно підкреслює біла ажурна оборка вишуканий чорний колір весільного плаття. Фасон такого наряду повинен бути виключно елегантний. Простота і буденність - категорично неприпустимі. Акцент - на розкішних дорогих аксесуарах з золота і дорогоцінних каменів.

Вибираючи чорне весільну сукню, слід заздалегідь попередити про це вашого стиліста і перукаря. Ніякої пишноти і химерності в зачісці та макіяжі - тільки царська грація. Образ нареченої в чорному повинен бути до самої останньої ниточці на оборці - досконалий!

У чорному - наречена, як дика орхідея: елегантна, чуттєва і неперевершена.