Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Вечірні сукні VERA WANG

Product filter
Бренд:
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання!
(050) 384 20 80
Написати

Ексклюзивні сукні від Vera Wang: недорогі брендові моделі в Києві

У кожного наряду - свій «характер», і сукні Vera Wang - не виняток. Створити колекцію експресивних, витончених в манірності вбрання під силу тільки жінці, що відчуває непідробну естетику моди на природженому, генетичному рівні.

Вечірні сукні Vera Wang дивують своєю неординарністю. В основі кожної з презентованих на фото моделей зосереджено щире бажання модельєра підкреслити природність і граціозність жіночої фігури. Важливо, що сукні Vera Wang розраховані не тільки на струнких дівчат шаблонної модельної зовнішності, але і леді з пишними, розкішними формами, без акценту на соціальний стан і вік.

Легкості нарядам надає рідкісна особливість кутюр'є вдало компонувати базові та допоміжні матеріали. Структурно унікальні шовк, Дюпон, мереживо, органза, фатин, блискучі кристали, використані для обробки елементів костюма, - все це вечірні сукні Вера Вонг, що випромінюють незвичайну енергію життя.

Ім'я легендарного американського дизайнера ось уже чверть століття асоціюється з еталоном високої весільної моди. Нею захоплюються, їй аплодують, їй наслідують. Після експресивної колекції вінчальних нарядів, вечірні сукні Vera Wang привели в захват навіть ту публіку, яка не схильна до бурхливого прояву емоцій.

Щоб не придбати, по не знанню, підроблене плаття Віра Вонг, краще звернутися в надійний салон-магазин - бутик з репутацією! Кращі моделі з останніх колекцій кутюр'є чекають вас по Саксаганського, 29, що в Києві.

Купити будь-яку з вподобаних робіт ви можете прямо зараз, та й за дуже вигідною ціною. Допомога у виборі вбрання надасть досвідчений консультант салону Novias, який про світ високої моди знає все!