Київ, вул. Саксаганського, 29
+38 050 384 20 80
  • Українська
  • Українська

Київ, вул. Саксаганського, 29

+38 050 384 20 80

Вечірні сукні ROSA CLARA FIESTA

Product filter
Бренд:
Раді будемо відповісти на всі ваші запитання!
(050) 384 20 80
Написати

Вечірні сукні Rosa Clara Fiesta - ефектно, розкішно, індивідуально!

Плаття Rosa Clara не потребують додаткової реклами. Той, хто стежить за подіями в світі високої моди, знає, що дизайнерські роботи від «короля» іспанського подіуму приводять у захват жінок всього світу!

Як стверджують модні критики, є просто вечірні сукні, а є - сукні Роза Клара. Своєю популярністю наряди легендарного європейського бренду зобов'язані ексклюзивністю виготовлення. Вироби ручної роботи досконалі у всьому: і в техніці побудови моделі, і в застосовуваних для декорування матеріалах, і в використанні тканин, колірних гам, часом, здається, що зовсім непорівнянних, концептуально зухвалих, і від цього неперевершених!

Каталог Rosa Clara - це вечірні сукні різноманітних фасонів, ідеально підкреслюють граціозність фігури жінки, незалежно від її віку. На відміну від презентаційних лінійок, рідко годяться для носіння, вечірні сукні Rosa Clara абсолютно готові до виходу в світ, більш того, вони втілюють завершений художній образ, що практично не вимагає естетичних штрихів у вигляді яскравих прикрас.

Кожен з нарядів, представлених на фото в онлайн-галереї Novias, відповідає найсуворішим вимогам ексклюзивного дамського гардеробу, що виключає неточності шва, низькі експлуатаційні якості тканин, застарілі технології обробки. Іншими словами, з'явитися на прийомі або святковій вечірці в елітному плаття від Rosa Clara - значить, продемонструвати бездоганний смак у виборі одягу! Адже Роза Клара - це:

  • модно;
  • розкішно;
  • індивідуально;
  • недорого.
  • Купити кращі моделі з останньої колекції відомого бренду тепер можна і в Києві. Ціна на вечірні сукні Rosa Clara доступна багатьом українським модницям, якщо це ціна від салону Novias!